MENU
Logo Made in Germany Aqua-Therm Kiev 2017

Kottmann Technology

Номер стенду: 3-G2-8

www.kottmann.eu
isabella.burchardt@kottmann.eu

Про нас

KOTTMANN TECHNOLOGY GmbH є середнього розміру, міжнародне підприємство в сантехнічному та будівельному машинобудуванні. У попередні роки ми працювали, щоб стати лідером за якістю в області водопостачальних шлангів для різноманітних систем.

KOTTMANN спирається на багаторічний досвід і добре зарекомендувало себе як провідник новітніх технологій у виробництві шлангів та їх систем. У тісній співпраці з нашими міжнародними клієнтами, відчуваючи їх потреби, ми розробляємо та виробляємо висококваліфіковані системи шлангів для різних областей застосування.

Наші всесвітні сертифікати дають нам нагоду, щоб оптимально узгодити нашу технологію в залежності від країни, де існують специфічні вимоги правил питної води, і таким чином, щоб запропонувати оптимальне адекватне обслуговування наших клієнтів. Звичайно, в нас є щирі бажання одночасно надавати нашим клієнтам вже запатентовані рішення та вдосконалювали новітні системні розробки. Наші досвідчені інженери і технічні фахівці щодня працюють над цією задачею в тісній співпраці з нашим відділом продажів.

 "KOTTMANN – НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ" становить виший клас німецької інженерії, що спеціалізуються на розробці та виробництві спеціалізованих систем і рішень для наших клієнтів по всьому світу.

 Вироби

Контакти

Адреса
Kottmann Technology
Lanferkamp 3
58638 Iserlohn
Germany

Телефон: +49 2374 93820
факс: +49 2374 938220

Isabella Burchardt
Marketing Director
Телефон: +49 2374 938255
isabella.burchardt@kottmann.eu

Представник
PP Sanplast-Odessa
Filatova street 49/31
65074 Odessa
Ukraine


sanplast@gmail.com
www.sanplast.com.uaBusiness matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.