MENU
Logo Made in Germany Aqua-Therm Kiev 2017

Kaimann GmbH

Номер стенду: 3-F2-7

www.kaimann.com
info@kaimann.de

Про нас

Kайманн ТОВ є провідним міжнародним виробником і розробником передових сучасних технологій в області еластомірних ізоляційних матеріалів. Компанія пропонує широкий асортимент для різних застосувань і має велику мережу продажу в більш ніж 50 країнах світу.

Ізоляційні матеріали кайфлекс забезпечують високу теплову ефективність, а також безпечний і ефективний захист від вогню, шуму і корозії та використовуються на будівництві, промисловому виробництві, в харчовій, хімічній, фармацевтичній і важкій промисловості, а також в нафтогазовому секторі.

З новим, повністю автоматизованим центром логістики в Хьовельхофі та інноваційною системою упаковки Kairopak компанія встановлює нові стандарти сервісного обслуговування клієнтів та сучасної логістики.Вироби

Промисловість 4., зростаючі вимоги до енергоефективності, нові закони, стандарти, директиви - ви готові до майбутнього? В полі нашого зору всі проблеми технічної ізоляції і на виставці Aqua-Therm в Київі ми пропонуємо розумні рішення, з якими Ви завжди на безпечній стороні.

Нашою метою є постійний розвиток наших продуктів та послуг. Ми хочемо знову та знову надихати наших клієнтів і партнерів на розумні рішення і гарантувати їм високу безпеку в плануванні і обробці.

Нашими головними продуктами в цьому році на виставці є

  • Кайфлекс EF-E
  • Кайфлекс R-FORCE
  • Кайфлекс HF
  • Кайфлекс EPDMplus
  • Кайфлекс Pipe Supports
Kaiflex EF-E

Kaiflex EF-E

Kaiflex EF-E - це гнучкий еластомiрний ізоляційний матеріал з закритою пористою структурою для спеціального застосування в області комерційної нерухомості, має високу ефективність використання енергії і в той же час є економічно вигідним.

Так як Kaiflex EF-E не містить пилу і волокон, а також відповідає єврокласу D-s3, він ідеально підходить для громадських комерційних або промислових будівель, таких як лікарні, офіси, готелі і т.д.

www.kaimann.com/ua-ua/products/elastomeric-foams/ben...

Kaiflex R-FORCE

Kaiflex R-FORCE

SERIEF: напівжорстка еластомірна піна

Запатентована технологія Кафлекс R-FORCE є основою запатентованого методу, який використовується для отримання високоякісної, стійкої до стиснення піни, яка має виняткові характеристики стиснення: Чим більший тиск, який чиниться, тим непропорційно більше зростає протидіюча сила. Еластомірна піна ідеально підходить для всіх застосувань, що вимагають поєднання стабільності разом з дуже легкою обробкою і частковим збереженням властивостей гуми.

Підвіси для труб

Підвіси для труб

Підвіси для труб Кайфлекс дозволяють легку ізоляцію складних ділянок в системі трубопроводів, в результаті чого довгостроково зменьшуються теплові мости і енергетичний баланс оптимізується. У поєднанні з ізоляційними матеріалами Кайфлекс Кайманн пропонує скоординовану комплексну систему, яка гарантує високу надійність системи.

www.kaimann.com/ua-ua/products/elastomeric-foams-spe...

Новини та інновації

Важкогорюча ізоляція для безпечної експлуатації будівельної техніки 

Фахівець у галузі ізоляції Кайманн далі розробляє свою надійну та першокласну систему ізоляції Kайфлекс KKplus з орієнтацією на майбутнє. З класом реакції на вогонь s1 ізоляція фірми Кайманн тепер відповідає найвищим вимогам протипожежної безпеки - ізоляційні трубки навіть без додаткового ламіну...| » Подальша література 


Підвищена безпека в разі виникнення пожежі 

Завдяки запатентованій технології KaiCene ізоляційні листи KKplus s2 доступні без додаткового ламінування і мають значно покращенний показник димоутворення. Завдяки більш низькому димоутворенню відповідно до єврокласу B-s2, d0 Kайфлекс KKplus s2 також в значній мірі сприяє індивідуальному захист...| » Подальша література 


Контакти

Адреса
Kaimann GmbH
Hansastr. 2–5
33161 Hoevelhof
Germany

Телефон: +49 5257 98500
факс: +49 5257 9859590

Wolfgang Schmidt
Business Manager Russian Federation
Телефон: +49 5257 9850446
w.schmidt@kaimann.de

Представник
ТОВ „Кайманн ТОВ“
вул. Вікентія Хвойки 18 /14, корп. 7, оф. 712, Попова Ольга Аркадіївна
04080 м. Київ
Україна

Business matching
Get in contact with German companies in 3 easy steps! With one single question you can reach all relevant German Pavilion exhibitors of your selected industrial branch.

Click here if you notice an image that violates copyright or privacy rights.

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.