MENU
Logo Made in Germany Aqua-Therm Kiev 2018
назад до контактів

Федеральна промислова асоціація технологій для дому, а також енергетичних і екологічних технологій Н

Федеральна асоціація німецької промисловості
в секторах будівельної і енергетичної технології і техніки навколишнього середовища (BDH)


Провідне виробниче об'єднання цього сектора

Виробники високоефективних систем для опалення, гарячого водопостачання, вентиляції і кондиціонування повітря в будівлях об'єдналися в Федеральна асоціація німецької промисловості в секторах будівельної і енергетичної технології і техніки навколишнього середовища (BDH). Ці виробники випускають сучасні котли, що працюють на деревині, нафті і газі, теплові насоси, сонячні установки, вентиляційні системи, механізми контролю і регулювання, радіатори і панельні системи опалення/охолодження, пальники, теплові зберігачі, насоси для систем опалення, димові системи, резервуари для зберігання та інші допоміжні компоненти. Вони генерують оборот в розмірі 12,3 млрд. євро і надають роботу близько 62 тисяч людей по всьому світу. Через відносно великий обїєм інвестицій в дослідження і розробку - близько 385 млн. євро щорічно - компанії-члени BDH посідають лідируючі позиції на міжнародних ринках і технологічно вони попереду всього напрямку.

Паливо в потоці

Відповідальність за навколишнє середовище, ефективне використання обмежених енергетичних ресурсів, а також зростання цін на енергоносії викликала суспільний інтерес, щоб приділяти більш пильну увагу енергоефективним системам і використовувати поновлювані джерела енергії на ринку опалення. Шляхом модернізації способу використання енергії в існуючому житловому фонді енергоефективними системами опалення та вентиляції в поєднанні з поновлюваними джерелами енергії, можна досягти дуже значної економії енергії та зменшення об'єму викидів CO². Енергетична ефективність існуючого житлового фонду складає близько 50%, відповідно до інформації, наданої ЄС (джерело: Зелена книга "Енергоефективність або як робити більше з меншими витратами"). Отже, будівлі споживають вдвічі більше енергії, адже це технічно можливо.

Подвійна стратегія: ефективність і поновлювані джерела енергії

Відповідальність за навколишнє середовище, ефективне використання 40% споживання енергії в Європі припадає на житловий фонд. 85% йде на обігрів будівель і подачу гарячої води. Це, в свою чергу, відповідає десь третині від загального споживання енергії в Європі. Підвищення ефективності існуючих установок в будинках може привести до економії енергії на 30% і більше. Для виконання поставлених цілей, квота робіт з модернізації повинна бути подвоєна. Поряд з цими заходами, використання викопного палива буде поступово знижуватися за рахунок збільшення використання відновних джерел енергії. За допомогою цієї стратегії, частка біопалива на ринку опалення повинна бути збільшена щонайменше на 10%. У той же час, швидкість обладнання будинків теплоізоляцією повинна бути підвищена.

Її поточні проекти включають в себе поліпшення доступу до російського, українського, китайського, індійського і північноамериканського ринку. При відкритті російського і українського ринку, BDH тісно співпрацює з Messe Düsseldorf, Messe Leipzig International, Асоціацією індустрії торгових виставок Німеччини - AUMA й Федеральним міністерством економіки і технологій Німеччини. Президентом BDH є Клаус Джессі, керуючий директор Vaillant Deutschland GmbH & Co. KG, а Андреас Люке є генеральним виконавчим директором Асоціації.

 

X

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.