MENU
Logo Made in Germany Aqua-Therm Kiev 2018
назад до контактів

iXPOS: Ваша інформаційна платформа про Німеччину

Служба для іноземних компаній, зацікавлених в німецькому ринку

iXPOS — Німецький бізнес-портал є контактною платформою, що скеровує усі запити щодо Німеччини у належне русло. Наша мета — зробити Німеччину та її ринок більш прозорими для іноземних компаній, зацікавлених в Німеччині, як місці розташування свого бізнесу.

Створення сайту було ініційоване Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини. Інформація на веб-сторінці постійно оновлюється та розширюється. Тут ви знайдете практичну інформацію та посилання на відповідні галузі в Німеччині. Завдяки iXPOS ви також можете отримати доступ до багатьох урядових інституцій, асоціацій, до промислових та торгових палат, посольств та міжнародних організацій, які діють в Німеччині.

iXPOS пропонує корисну інформацію про Німеччину в наступних областях: ринок Німеччини, вихід на ринок, бізнес-сектори, контакти та мережі, ринок послуг ЄС. Зацікавлені компанії можуть знайти відповіді на запитання, наприклад, як знайти ділові контакти в Німеччині чи які правила імпорту та оподаткування поширюються на їх продукти. Усього лиш кілька натискань на клавіші, і компанії можуть отримати надійну інформацію на будь-яку з цікавих тем стосовно Німеччини.

iXPOS запрошує вас приєднатися до своєї інтерактивної бізнес-спільноти та скористатися перевагами своїх функцій, таких як створення власного профілю, пошук бізнес-контактів, публікація бізнес-запитів, а також спілкування та взаємодія зі всіма членами спільноти.

Контактнідані:  Germany Trade and Invest GmbH - Gesellschaft für Außenwirtschaft und Standortmarketing mbH Friedrichstraße 60 10117 Berlin НімеччинаТелефон: +49 30 200 099-0 Факс: +49 30 200 099-812

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.