MENU
Logo Made in Germany Aqua-Therm Kiev 2018

Німецький павільйон

Федеральне міністерство з питань економіки й енергетики (BMWi) приймає рішення про проведення і надає підтримує офіційним учасникам міжнародних торгових ярмарків у Федеративній Республіці Німеччині. На додаток до організаційних і бюджетних питань, дуже багато приділяється презентації Німеччини на міжнародних ярмарках й виставках - це має першорядне значення. У постійному діалозі з партнерами з приватного сектора, відділ міжнародних/національних торгових ярмарків і виставок Міністерства надає підтримку експортній діяльності Німеччини на міжнародних ринках.

Крім того, "відділ ярмарків і виставок" займається плануванням і забезпеченням участі Німеччини у світових виставках за кордоном і вирішую основні організаційні питання щодо ярмарків і виставок в Німеччині.

Асоціація індустрії торгових виставок Німеччини (AUMA) представляє інтереси виставкового бізнесу на національному і міжнародному рівні у відносинах з парламентом, міністерствами, державними органами та іншими організаціями.

Асоціація організовує офіційну програму торгових ярмарків Німеччини за кордоном в тісній співпраці з Федеральним міністерством з питань економіки й енергетики (BMWi) і Міністерством сільського господарства і продовольства.

В рамках цієї програми Федеральний уряд надає фінансову допомогу німецьким учасникам зарубіжних заходів, а також для презентації німецької промисловості за кордоном.


www.bmwi.de
Федеральне міністерство з питань економіки й енергетики (BMWi)

www.auma.de
Асоціація індустрії торгових виставок Німеччини

Органайзер виставок

Органайзер виставок

списку   |  Зберегти як PDF
Це ваш персональний органайзер для управління контактами з Німецькими експонентами.